Fabrika dhe prodhuesit e makinerisë me presion të mesëm pa vaj pa vaj të tipit Kinë V me tre faza |gunai ju
topbanner

Lloji V Makinë me presion të mesëm me tre faza pa vaj

Përshkrim i shkurtër:

100% vaj-fDizajni i ftohjes së ujit të ree, mirëmbajtje e përshtatshme;

Sistem kompresimi ekonomik dhe efikas me tre faza pa vaj, i përshtatshëm për konsum të vogël gazi;

Dizajni i montuar në rrëshqitje, dridhje të vogla, instalim i lehtë;

E gjithë pjesa e cenueshmesmiratoni produkte origjinale të markave të importuara, pllaka e valvulave miraton materialin PEEK, jetëgjatësia deri në 6000-24000 orë;

Sistemi i kontrollit të Siemens PLC, më shumë monitorim i temperaturës dhe presionit të pikës, mund të rezervohet ndërfaqja R485.


detajet e produktit

 

Model

(Modeli)

FAD

Kapaciteti i shkarkimit FAD

(m³/min)

Presioni i shkarkimit

(Mpa)

Fuqia e motorit

(kw)

Numri i rrotullimeve të boshtit të gungës

(rpm)

peshë

(kg)

Dimensionet

(mm)

GV3-360

6

4.2

55

480

4500

2700X1500X1850

GV3-480

8

4.2

75

580

4800

2700X1500X1850

GV3-600

10

4.2

90

680

5300

2700X1500X1850

GV3-720

12

4.2

110

740

5600

2700X1500X1850

 

Shënim: Madhësia dhe pesha e makinës do të rregullohen sipas kushteve specifike të punës, presioni më i lartë ose parametrat e rrjedhës nuk janë të listuara

Të dhënat e shkarkimit bazohen në presionin standard të hyrjes 1 bar g/14,5 psig dhe temperaturën e hyrjes 20℃ (68°F) Ju lutemi kontaktoni teknikun e kompanisë së makinerive taike përpërzgjedhja në zonën me lartësi të madhe ose të lartëtemperaturamjedis operativ.

Kompania jonë është themeluar në vitin 2003, një ndërmarrje profesionale e teknologjisë është angazhuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e kompresorëve të ajrit. Kompania prezanton teknologjinë e pjekur nga Evropa. e kombinuar me përvojën tonë të praktikës për njëzet vera në kompresorët e ajrit dhe industrinë PET.zhvilloni zakone më të përshtatshme në përdorimin e klientëve të Azisë Paqësorit për fryrjen e shisheve PET me mikro-vaj të veçantë me presion të lartë dhe kompresor pa vaj.

*Periudha e garancisë falas prej 3 vitesh

*Pjeset e veshjes jane jo me pak se 6000 ore jete sherbimi Te gjitha pajisjet mund te kene rregullore me te gjata garancie

 

Shërbim dhe mbështetje

Inventari i mjaftueshëm i pjesëve të këmbimit garanton prodhim më në kohë

 

Shërbim i përshtatshëm

Teknikët e shërbimit në terren me më shumë se 10 vjet përvojë janë kujdestarët tuaj më intimë të pajisjeve dhe mund të ofrojnë sugjerime shtesë për përmirësimin e procesit dhe kursimin e energjisë sipas statusit të përdorimit të faqes.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni